Интервю за радио ЕРА

новини към страницата Самоорганизация

Интервю за радио ЕРА

Мнениеот miroslav.td » Пет Сеп 30, 2011 11:13 pm

Ето че направих и първото си интервю относно книжката. Дано да не е и последно де :) Надявам се, че темата за ТК и самоорганизацията няма да бъде отписана набързо, а ще става все по-актуална.

Радио ЕРА е радиото на анархистите в България. Преди да ми се зачудите на акъла, че съм се захванал с някакви анархисти, ще кажа, че анархизмът не е синоним за хаос, каквото всъщност е масовото схващане сред народа. Това движение си има своята (задълбочена) идеология, с която не съм запознат, но се досещам, че по отношение на управлението на предприятието тя много се доближава до децентрализацията и демокрацията на работното място, т.е. до самоорганизацията, за която говоря. Освен това неговите привърженици ми се струват напълно културни и интелигентни хора, а освен това ми дадоха възможност за изява пред тяхната публика, така че, за да им върна жеста, ги рекламирам пред вас, моите читатели - хвърлете едно око на тяхната страница, не е толкова страшна :roll:

Интервюто не е с добро качество на звука. Проблемът е в това, че аз използвах много чувствителен микрофон и в резултат гласът ми се чува доста по-силно от този на водещия, а паразитните звуци, които издавам, са направо кристални! Все пак който има нерви, или ми е голям фен, може да се пробва да слуша. Препоръчвам да си регулирате звука по време на слушането - по-слаб при мой говор, по-силен при говор на водещия.

http://era.a-bg.net/vtrudovite-kooperatsii-edna-vazmozhna-organizatsiya-na-trudav/
miroslav.td
Site Admin

Назад към Новини